Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2494
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 430 times
Been thanked: 126 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: Coen »

U mnie suszarka już była w użyciu, trzy noce pod obciążeniem i niewielka poprawa jest :( w środę napisałem reklamację, ale na razie brak odpowiedzi.
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: AntBehindLeaf »

Mi już odpisali, że proszą adres do wysyłki maty, także stoją na wysokości zadania, nic tylko dziękować :)
Awatar użytkownika
paracelsus444
Posty: 222
Rejestracja: 20 lut 2020, 09:48
Has thanked: 44 times
Been thanked: 55 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: paracelsus444 »

U mnie jest jeden garb który wyprostował się trochę pod wpływem żelazka z parą i prasowania przez ścierkę + odwrotne zwinięcie maty.
Pisałem reklamację, wolałbym normalną matę bo ten mały garb tak czy siak zmienia kierunek ślizgu krążków czyli gra jest wadliwa.
Jak doślą nowa to będę miał matę na zapas, a jak nie to spróbuję jeszcze trochę podziałać żelazkiem. Garb jest mniejszy ale idealnie nie jest :(
Alcarin
Posty: 29
Rejestracja: 04 gru 2019, 00:33
Has thanked: 15 times
Been thanked: 3 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: Alcarin »

Dostałem dziś odpowiedź - wyślą nową matę. U mnie garb pozostał nawet po próbach z obciążeniem, żelazkiem i rolowaniem we wszystkie strony świata.
Do zgłoszenia jest wymagane zdjęcie maty.
Awatar użytkownika
Azel
Posty: 289
Rejestracja: 16 gru 2018, 17:04
Has thanked: 77 times
Been thanked: 41 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: Azel »

Tak, ja też otrzymałem potwierdzenie, więc szacunek dla FoxGames, że biorą to na klatę.
Sprzedaję: Etherfields - Dreamwalker Pledge Sundrop PL + Thorn + Funeral Witch + Sphinx + Creatures
Awatar użytkownika
Tommy
Posty: 1739
Rejestracja: 25 lut 2008, 15:18
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 108 times
Been thanked: 27 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: Tommy »

No niestety po weekendowej walce... wciąż wybrzuszenie na calej długości maty. Fakt - mniejsze, ale to wciąż gra oparta na pstrykaniu krążków po macie. Reklamacja złożona rano i odpowiedź o wysyłce nowej maty.
Ciekawe jak szybko to zrealizują. Na razie jest niesmak, pytanie czy pozostanie (jak w tym żarcie).
"I used to roll the dice
feel the fear in my enemy's eyes"
radarek
Posty: 150
Rejestracja: 02 cze 2019, 23:47
Has thanked: 16 times
Been thanked: 55 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: radarek »

Dajcie znać jak dostaniecie nowe maty. Ja póki co czekam.
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 475
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 234 times
Been thanked: 217 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: wrojka »

Mogę tylko potwierdzić, bo miałem tak samo i próbowałem tego samego. Kontr-rolowanie, ciężar, żelazko. Fałdka pozostała. Próbowałem pstrykać i prorocy wyraźnie wyhamowywali na niej :<
Poszła reklamacja, dziś dostałem odpowiedź, więc pozostaje czekać na przesyłkę.
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: eveni »

Również po 24 godzinnej próbie obciążenia maty, od kilku dni zwijamy / wyginamy ją na różne sposoby - fala wciąż jest :|
Zgłosiłam do wydawnictwa, dziś dostałam odpowiedź, że zostanie dosłana nowa mata. Uważam, że wydawnictwo staneło na wysokości zadania, bo patrząc po postach sporo pewnie dostali tych zgłoszeń.
Ktoś na produkcji zamiast zwinąć maty w rulon, jakoś dziwnie je złożył. Oby nie cały dodruk.
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: AntBehindLeaf »

Ja próbuję ją wyprostować od piątku, bezskutecznie. Zastanawiam się, czy nie położyć drewnianej płyty wielkości maty w garażu, położyć tam matę, przykryć drugą płytą i najechać kołem auta na noc.
Co z tego, że napisali, że doślą, jak mi napisali tak w piątek i od tego czasu cisza o wysyłce.
radarek
Posty: 150
Rejestracja: 02 cze 2019, 23:47
Has thanked: 16 times
Been thanked: 55 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: radarek »

AntBehindLeaf pisze: 18 sie 2021, 21:12 Co z tego, że napisali, że doślą, jak mi napisali tak w piątek i od tego czasu cisza o wysyłce.
U mnie podobnie (dzisiaj mija tydzień), ale wierzę, że wysłali ale np. pocztą polską i dlatego to trwa...
W każdym bądź razie tu https://youtu.be/Eoi7lzc9kfw?t=1443 pada stwierdzenie, że graczy nie zostawią z tym problemem.
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: AntBehindLeaf »

radarek pisze: 18 sie 2021, 21:25
AntBehindLeaf pisze: 18 sie 2021, 21:12 Co z tego, że napisali, że doślą, jak mi napisali tak w piątek i od tego czasu cisza o wysyłce.
U mnie podobnie (dzisiaj mija tydzień), ale wierzę, że wysłali ale np. pocztą polską i dlatego to trwa...
W każdym bądź razie tu https://youtu.be/Eoi7lzc9kfw?t=1443 pada stwierdzenie, że graczy nie zostawią z tym problemem.
Bardziej mnie martwi to, że cała partia może być trafiona i dostaniemy maty wraz z kolejnym dodrukiem za pół roku xd
imrowai
Posty: 150
Rejestracja: 09 lis 2018, 21:29
Has thanked: 22 times
Been thanked: 16 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: imrowai »

AntBehindLeaf pisze: 18 sie 2021, 21:12 Ja próbuję ją wyprostować od piątku, bezskutecznie. Zastanawiam się, czy nie położyć drewnianej płyty wielkości maty w garażu, położyć tam matę, przykryć drugą płytą i najechać kołem auta na noc.
Co z tego, że napisali, że doślą, jak mi napisali tak w piątek i od tego czasu cisza o wysyłce.
Też walczę z garbem. Tym bardziej jestem wściekły bo grę kupiłem na wyjazd wakacyjny i nie miałem czasu na jakieś zabiegi bo trzeba było pakować. Trochę prasowanie pomogło, ale tak po głębszej analizie stwierdzam że tylko wymiana w grę wchodzi. Ten garb to nie jest zagniecenie, które można rozprasowac. Ten garb to raczej naciągnięcie spodniej strony maty, powstałe w wyniku złego składania w fabryce. Tu trzeba by w jakiś sposób spowodować skurczenie naciągniętego materiału, a na to pomysłu nie mam...
Awatar użytkownika
paracelsus444
Posty: 222
Rejestracja: 20 lut 2020, 09:48
Has thanked: 44 times
Been thanked: 55 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: paracelsus444 »

imrowai pisze: 19 sie 2021, 09:39 Ten garb to nie jest zagniecenie, które można rozprasowac. Ten garb to raczej naciągnięcie spodniej strony maty, powstałe w wyniku złego składania w fabryce. Tu trzeba by w jakiś sposób spowodować skurczenie naciągniętego materiału, a na to pomysłu nie mam...
Tak, u mnie to samo, ewidentnie jest bardziej rozciągnięta ta spodnia strona na garbie, zachowuje się inaczej niż reszta maty, jest bardziej podatna na dalsze rozciąganie itp. ale nie wyrzucaj starej maty,z czasem sie ulezy bardziej i bedziesz mial na wymianę gdy ta się zniszczy
Sebini
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2021, 10:59

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: Sebini »

Również niestety dostałem egzemplarz z falującą matą. Napisałem w poniedziałek, w poniedziałek dostałem odpowiedź, że wyślą nowa matę. Póki co cisza i czekam.

Tutaj mata już po dniu leżenia pod ciężarem oraz prasowaniu.
Obrazek

Edit: Również mi odpisali, że czekają na maty do reklamacji, ale póki co nie mogą dokładnie określić terminu. Więc pozostaje czekać.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2021, 22:18 przez Sebini, łącznie zmieniany 1 raz.
Rience
Posty: 42
Rejestracja: 14 sty 2020, 18:21
Has thanked: 20 times
Been thanked: 5 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: Rience »

Ja dostałem odpowiedź, że w tej chwili czekają na dostawę "mat do reklamacji" od AR. Więc jest szansa, że nie trzeba będzie czekać na kolejny dodruk.
Atk
Posty: 1405
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 498 times
Been thanked: 288 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: Atk »

Czytając wasze sposoby rozwiązania tego problemu, może warto byłoby spróbowac rozciągania, a nie przygniatania. Ktoś chyba nawet to tu sugerował
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: AntBehindLeaf »

Atk pisze: 19 sie 2021, 23:15 Czytając wasze sposoby rozwiązania tego problemu, może warto byłoby spróbowac rozciągania, a nie przygniatania. Ktoś chyba nawet to tu sugerował
W jaki sposób chcesz to rozciągnąć? Moja mata wisi pionowo na suszarce klipsami przypięta już 4 dzień i nawet wisząc pionowo w dół widać gdzie jest wybrzuszenie ;(
Atk
Posty: 1405
Rejestracja: 01 kwie 2020, 16:33
Has thanked: 498 times
Been thanked: 288 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: Atk »

AntBehindLeaf pisze: 20 sie 2021, 00:00
Atk pisze: 19 sie 2021, 23:15 Czytając wasze sposoby rozwiązania tego problemu, może warto byłoby spróbowac rozciągania, a nie przygniatania. Ktoś chyba nawet to tu sugerował
W jaki sposób chcesz to rozciągnąć? Moja mata wisi pionowo na suszarce klipsami przypięta już 4 dzień i nawet wisząc pionowo w dół widać gdzie jest wybrzuszenie ;(
Nie mam gry (może i całe szczęście, bo miałem brać przy dodruku ale wypadła mi delegacja więc stwierdziłem, że zaczekam do powrotu) i ciężko mi powiedzieć jakbym to zrobił, ale moja wypowiedź była próba podpowiedzi wam, żeby szukać innego rozwiązania niż przygniatanie, które ewidentnie nie pomaga
Awatar użytkownika
wrojka
Posty: 475
Rejestracja: 10 cze 2018, 00:00
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz
Has thanked: 234 times
Been thanked: 217 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: wrojka »

AntBehindLeaf pisze: 20 sie 2021, 00:00
Atk pisze: 19 sie 2021, 23:15 Czytając wasze sposoby rozwiązania tego problemu, może warto byłoby spróbowac rozciągania, a nie przygniatania. Ktoś chyba nawet to tu sugerował
W jaki sposób chcesz to rozciągnąć? Moja mata wisi pionowo na suszarce klipsami przypięta już 4 dzień i nawet wisząc pionowo w dół widać gdzie jest wybrzuszenie ;(
Sam rozważałem takie coś, ale dorzucić klipsy na dole i zawiesić na nich obciążenie, tak by mata faktycznie była napięta
Awatar użytkownika
Tommy
Posty: 1739
Rejestracja: 25 lut 2008, 15:18
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 108 times
Been thanked: 27 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: Tommy »

Pod koniec zeszłego tygodnia pisałem z ich działem reklamacji - oni dopiero czekaja na prawidłowe maty, nic na razie nie zostało wysłane.
"I used to roll the dice
feel the fear in my enemy's eyes"
Awatar użytkownika
AntBehindLeaf
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2021, 20:59
Has thanked: 72 times
Been thanked: 137 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: AntBehindLeaf »

Dokładnie, więc jak ktoś ma zamiar kupić Palec Boży to niech się jeszcze wstrzyma, bo jest szansa, że wyda kasę a pogra sobie dopiero za parę miesiecy, jak poprawione maty dojdą :evil:
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 392
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 146 times
Been thanked: 84 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: Backero »

Ja jestem jednych z nich. Akurat myślałem sobie kupić tę gierkę, ale dobrze, że najpierw zajrzałem na forum :D
Awatar użytkownika
seki
Moderator
Posty: 3360
Rejestracja: 04 gru 2016, 12:51
Lokalizacja: Czapury/Poznań
Has thanked: 1119 times
Been thanked: 1288 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: seki »

Gra kupiona dla siebie to jeszcze pół biedy. Ja planowałem kupić dzieciom na prezent. Byłoby im przykro gdyby nie dało się grać.
Awatar użytkownika
Coen
Posty: 2494
Rejestracja: 14 wrz 2011, 11:38
Lokalizacja: Warszawa, Sulejówek
Has thanked: 430 times
Been thanked: 126 times

Re: Palec Boży (Paweł Stobiecki, Jan Truchanowicz, Łukasz Włodarczyk)

Post autor: Coen »

seki pisze: 23 sie 2021, 14:31 Gra kupiona dla siebie to jeszcze pół biedy. Ja planowałem kupić dzieciom na prezent. Byłoby im przykro gdyby nie dało się grać.
Dla moich dzieciaków gra jest hitem, nawet pomimo tej wady. Tylko tata się denerwuje jak mu prorok na fali się zatrzymuje ;)
Mam takie gry,
a zastanawiam się jeszcze nad tymi
ⓘ 𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝘀𝗼𝘂𝗿𝗰𝗲𝘀 𝘀𝘁𝗮𝘁𝗲𝗱 𝘁𝗵𝗮𝘁 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗶𝘀 𝗳𝗮𝗹𝘀𝗲 𝗮𝗻𝗱 𝗺𝗶𝘀𝗹𝗲𝗮𝗱𝗶𝗻𝗴
ODPOWIEDZ