Voidfall (Nigel Buckle, David Turczi)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
jamjar
Posty: 81
Rejestracja: 18 mar 2020, 20:50
Has thanked: 42 times
Been thanked: 37 times

Re: Voidfall (Nigel Buckle, David Turczi)

Post autor: jamjar »

Maleficii pisze: 03 maja 2024, 18:48
Zastanawiam się właśnie nad zakupem VF, nie widzę tych planszetek gracza 3d. One są dostępne gdzieś na etsy ?
Bywają co jakiś czas na stronie wydawcy gry - Mindclash. Przynajmniej ja tak kupiłem. Komplet 4 sztuk z wysyłką to koszt ok. 100pln z tego co pamiętam.
Awatar użytkownika
Malibu
Posty: 274
Rejestracja: 15 wrz 2016, 07:46
Has thanked: 56 times
Been thanked: 45 times

Re: Voidfall (Nigel Buckle, David Turczi)

Post autor: Malibu »

Od stycznia nie było tych potrójnych planszetek w sprzedaży, wiem bo sam czekam i mam u nich powiadomienie na to kiedy będą dostępne

https://eu.shop.mindclashgames.com/prod ... se-boards/

Edit: "Yay, welcome to the world of Voidfall! 😊 Oubr Voidfall restock is coming to the webshop this Summer, so you're better off waiting a little bit longer! Many thanks for the support!"
ODPOWIEDZ