Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Żubr
Posty: 172
Rejestracja: 14 sty 2016, 19:52
Has thanked: 48 times
Been thanked: 4 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: Żubr »

Żubr pisze:Nówka sztuka, dzisiaj przyszła. Nadaje się do reklamacji/wymiany? Czy może jestem wybredny? :)
Spoiler:
Sprawa zakończona. Odesłałem grę, a następnie sklep przysłał mi drugą, już w stanie idealnym. Otrzymałem również zwrot kosztu odesłania gry. Kontakt cały czas bardzo miły, nie było problemów.
grybezpradu.eu 5% - Wspólne zakupy z odbiorem w Białymstoku.
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: evenstar »

No, wygląda na to, że otrzymam brakujące żetony :) Rebel przysłał mi zdjęcie wyprasek i brakuje mi dokładnie jednej ostatniej, za to którąś mam za dużo.
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: Bary »

detrytusek pisze:
Bary pisze: Dać się da. Ale czasami lepiej odpuścić i pogodzić się z jakąś stratą niż robić z siebie głupka. ;)
Decyzja należy do autorki - my tylko niesiemy pomoc :)
"Dobra, dobra, nie poznaję kolegi… He he… Cicha woda…" ;)
evenstar pisze: No, wygląda na to, że otrzymam brakujące żetony :) Rebel przysłał mi zdjęcie wyprasek i brakuje mi dokładnie jednej ostatniej, za to którąś mam za dużo.
Super! No to już niedługo w pełni będzie można korzystać z gry. A kto wie, może i w międzyczasie 51 stan przyjdzie. :D
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
Awatar użytkownika
evenstar
Posty: 658
Rejestracja: 22 lut 2014, 10:06
Lokalizacja: Katowice

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: evenstar »

Uznali mi reklamacje :)
przygarnę geeka :D zapraszam do grupy śląscy planszomaniacy :) https://www.facebook.com/groups/596625973748489/
Tony23
Posty: 421
Rejestracja: 03 paź 2014, 18:43
Been thanked: 5 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: Tony23 »

Chciałem pochwalić Galakte

kupiłem WP LCG podstawkę (uzywkę), brakowało jednej karty, przesyłka w drodze!
piotr.dun
Posty: 3
Rejestracja: 10 sty 2015, 18:53

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: piotr.dun »

Plus dla Barda. Z małym poślizgiem i problemami, ale sprawa załatwiona :-)
vigdis
Posty: 98
Rejestracja: 15 sty 2016, 20:21

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: vigdis »

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Czech Games Edition? Mam brakujące części w "Dungeon petz".
Jak to wygląda w kwestiach reklamacji? Pisać do nich, czy Rebel realizuje ich customer service?
Awatar użytkownika
AkitaInu
Posty: 4049
Rejestracja: 12 lut 2012, 12:43
Lokalizacja: Chorzów
Has thanked: 6 times
Been thanked: 23 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: AkitaInu »

Pisz do nich, maja bardzo dobry serwis :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
czupakabra
Posty: 23
Rejestracja: 21 mar 2013, 13:10
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: czupakabra »

Apropos Pupili, do mnie właśnie dotarło brakujące 10 chochlików (było więcej w innym kolorze).

Wielkie dzięki dla REBELa za super kontakt i szybką reakcję! Pełen profesjonalizm.
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: misioooo »

Napisałem do CGE (na twarzoksiędze) w sprawie zagubionego z winy mojego futrzatego przyjaciela żetonu robotnika do Stoczni... Szybka odpowiedź i mają wysłać na dniach pocztą. nieodpłatnie :)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: Bary »

misioooo pisze:Napisałem do CGE (na twarzoksiędze) w sprawie zagubionego z winy mojego futrzatego przyjaciela żetonu robotnika do Stoczni... Szybka odpowiedź i mają wysłać na dniach pocztą. nieodpłatnie :)
Misio, a co żeś Ty robił ze swoim futrzastym przyjacielem, że do tego zaginięcia robotnika doszło? ;)
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
misioooo
Posty: 5114
Rejestracja: 19 sty 2012, 08:42
Been thanked: 3 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: misioooo »

Nie jest ważne co robiłem, ani co futrzak robił... Ważne, że nieodpłatnie brakujący robotnik dotarł w kopercie prosto z Czech :)
Sprzedam / wymienięKeyflower+dodatki, Nemo's War, Alien Uprising, Hunt Unknown Quarry, inne
Awatar użytkownika
Col. Frost
Posty: 257
Rejestracja: 15 lis 2015, 17:40
Lokalizacja: Głogów
Has thanked: 8 times
Been thanked: 50 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: Col. Frost »

Nieco ponad miesiąc temu zakupiłem Rebelliona w Powergames.pl. Po rozpakowaniu zasmuciłem się bardzo, gdyż okazało się, że w pudełku brakuje jednego Stormtroopera (Szturmowca, jak kto woli). Napisałem więc krótkiego maila do sklepu, który natychmiast obiecał zająć się całą sprawą. Skontaktował się z FFG, które również nie robiło żadnych problemów i rzeczoną figurkę wysłało do sklepu, a ten do mnie. Dziś odebrałem ją z paczkomatu i wreszcie moja gra jest kompletna. Koszty przesyłki pokrył Powergames.pl. Szacuneczek dla obu firm.
stan29
Posty: 98
Rejestracja: 15 wrz 2015, 20:48
Been thanked: 1 time

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: stan29 »

Ponad miesiąc temu kupiłem grę Terra Mysthica w księgarni internetowej http://www.dobre-ksiazki.com.pl Parę dni temu otworzyłem grę i okazało się, że brakuje jednej planszy/tacki z żatonami. Korzystając z formularza na stronie wydawnictwa Bard http://wydawnictwo.bard.pl/?page_id=139 zgłosiłem całą sprawę. Minęło kilka dni i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Co w takiej sytuacji powinienem zrobić? Poczekać jeszcze z tydzień czy pisać do nich do momentu aż otrzymam jakąkolwiek odpowiedź?
Awatar użytkownika
Bary
Posty: 3064
Rejestracja: 18 sty 2015, 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 73 times
Been thanked: 47 times
Kontakt:

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: Bary »

Ponow kontakt z Bardem. Kilka dni to wystarczający czas. Możesz spróbować alternatywnej metody (fb, tel).
Mój blog na ZnadPlanszy
Recenzja Cooper Island na ZnadPlanszy

Kupię dodatek Hobbit: Na Progu do WP LCG!
KrzysiekL
Posty: 1180
Rejestracja: 22 gru 2015, 10:20
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 28 times
Been thanked: 53 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: KrzysiekL »

stan29 pisze:Ponad miesiąc temu kupiłem grę Terra Mysthica w księgarni internetowej http://www.dobre-ksiazki.com.pl Parę dni temu otworzyłem grę i okazało się, że brakuje jednej planszy/tacki z żatonami. Korzystając z formularza na stronie wydawnictwa Bard http://wydawnictwo.bard.pl/?page_id=139 zgłosiłem całą sprawę. Minęło kilka dni i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Co w takiej sytuacji powinienem zrobić? Poczekać jeszcze z tydzień czy pisać do nich do momentu aż otrzymam jakąkolwiek odpowiedź?
Ja też miałem problem z Terra Mysticą i nie dostałem żadnej odpowiedzi, ale po jakichś dwóch tygodniach przyszedł list z brakującym elementem. :)
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: DarkSide »

Wielki plus dla wydawnictwa Lacerta
Po ok. 2 miesiącach od zakupu w końcu przyszedł czas na sięgnięcie po dodatek "Pandemia - na krawędzi".
Po rozpakowaniu okazało się, że mam 2 zestawy pionów i znacznika lekarstwa piątej choroby, natomiast brakowało znaczników choroby. Po szybkiej wymianie maili po tygodniu w skrzynce pocztowej znalazłem kopertę z brakującym kompletem 12 kostek. :D
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -10%, ALEplanszówki -3%
stan29
Posty: 98
Rejestracja: 15 wrz 2015, 20:48
Been thanked: 1 time

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: stan29 »

Zadzwoniłem do wydawnictwa i dostałem pozytywną odpowiedź. Teraz tylko czekać na listonosza. :)
Awatar użytkownika
Helga
Posty: 306
Rejestracja: 28 gru 2015, 16:01
Lokalizacja: Warszawa/ Ząbki
Has thanked: 6 times
Been thanked: 6 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: Helga »

Ode mnie wielkie podziękowania dla Rebela. Zakupiłam Wybuchową Mieszankę i na starcie miałam 2 czerwone kulki w częściach (odłupane kawałki), więc od razu zużyłam zapas. Po krótkiej wymianie mailowej i dosłonie 4-5 dniach otrzymałam listownie 2 kulki, aby mieć na zapas.

Rebel <3
Awatar użytkownika
Marudka
Posty: 138
Rejestracja: 13 lip 2015, 09:09
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: Marudka »

Helga pisze:Ode mnie wielkie podziękowania dla Rebela. Zakupiłam Wybuchową Mieszankę i na starcie miałam 2 czerwone kulki w częściach (odłupane kawałki), więc od razu zużyłam zapas. Po krótkiej wymianie mailowej i dosłonie 4-5 dniach otrzymałam listownie 2 kulki, aby mieć na zapas.

Rebel <3
Dziwne. Mi odpisali ze nie dosla bo przecież dali zapasowe...
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 2875
Rejestracja: 20 sie 2009, 22:22
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: romeck »

Marudka pisze:
Helga pisze:Ode mnie wielkie podziękowania dla Rebela. Zakupiłam Wybuchową Mieszankę i na starcie miałam 2 czerwone kulki w częściach (odłupane kawałki), więc od razu zużyłam zapas. Po krótkiej wymianie mailowej i dosłonie 4-5 dniach otrzymałam listownie 2 kulki, aby mieć na zapas.

Rebel <3
Dziwne. Mi odpisali ze nie dosla bo przecież dali zapasowe...
Oj, chyba trafiłeś na złą osobę odpowiadającą. Należy Ci się, bo zapas jest dla Ciebie, a nie dla błędów produkcyjnych. Drąż temat. Szturchnij Nataniela, może coś zaradzi.
Właśnie czytasz kompletnie bezużyteczne zdanie.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8770
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2682 times
Been thanked: 2360 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: Curiosity »

romeck pisze:
Marudka pisze:Dziwne. Mi odpisali ze nie dosla bo przecież dali zapasowe...
Oj, chyba trafiłeś na złą osobę odpowiadającą. Należy Ci się, bo zapas jest dla Ciebie, a nie dla błędów produkcyjnych. Drąż temat. Szturchnij Nataniela, może coś zaradzi.
No ale z drugiej strony po co mu nadmiarowe kulki? Tylko po to, żeby mieć i nigdy nie użyć?
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 2875
Rejestracja: 20 sie 2009, 22:22
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: romeck »

Curiosity pisze:
romeck pisze:
Marudka pisze:Dziwne. Mi odpisali ze nie dosla bo przecież dali zapasowe...
Oj, chyba trafiłeś na złą osobę odpowiadającą. Należy Ci się, bo zapas jest dla Ciebie, a nie dla błędów produkcyjnych. Drąż temat. Szturchnij Nataniela, może coś zaradzi.
No ale z drugiej strony po co mu nadmiarowe kulki? Tylko po to, żeby mieć i nigdy nie użyć?
Ano po to, że jak kiedyś zgubi czy zepsuje, to będzie miał zapasowe. Jak rozumiem, to właśnie przewidział wydawca i chwała mu za to.
Właśnie czytasz kompletnie bezużyteczne zdanie.
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8770
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2682 times
Been thanked: 2360 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: Curiosity »

Branża gier planszowych jest chyba jedyną branżą, w której jak coś zgubisz/zepsujesz, to możesz dostać to bezpłatnie od wydawcy :)
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Awatar użytkownika
romeck
Posty: 2875
Rejestracja: 20 sie 2009, 22:22
Lokalizacja: Warszawa / Łódź
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Braki w grach - co robić (instrukcja w pierwszym poście)

Post autor: romeck »

Curiosity pisze:Branża gier planszowych jest chyba jedyną branżą, w której jak coś zgubisz/zepsujesz, to możesz dostać to bezpłatnie od wydawcy :)
Ale nie od wszystkich i nie zawsze. :) Lepiej mieć coś w zapasie (zwłaszcza, że wydawca to przewidział), niż za jakiś czas przekonać się, że np. skończył się nakład.
Właśnie czytasz kompletnie bezużyteczne zdanie.
ODPOWIEDZ