Lobotomy 2: Manhunt (Judgement Dave, Sebastian Kozak)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
gogovsky
Posty: 2252
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 468 times
Been thanked: 516 times

Re: Lobotomy 2: Manhunt (Judgement Dave, Sebastian Kozak)

Post autor: gogovsky »

Dla niezdecydowanych tylko wrzucę jak twórcy traktują swoje gry i klientów ciekawostka z 1 części gry:
Gizmoo pisze: 02 mar 2022, 12:55
Fyei pisze: 01 mar 2022, 19:44 Nie zostało to poprawione?
Nie.

Nadal nie spełniono obietnic:

1. Nie ma erraty do błędów na kartach. Jak poszperasz w zasobach BGG, to są te błędy wyłapane, ale karty musisz poprawić sobie sam, albo o tych błędach pamiętać podczas rozgrywki.

2. Nie ma finalnej, oficjalnej, uporządkowanej instrukcji, gdzie byłyby wyjaśnione i opisane wszystkie keywordy i byłoby dołączone jakieś solidne FAQ. Jest poprawiona wersja "fanowska", ale niestety, choć rozwiązuje część problemów to dokłada do tego własne. :wink:

3. Nie ma poprawionych błędów w scenariuszach. To znaczy - księga scenariuszy została poprawiona poniekąd przez community, ale nadal nie ma wyjaśnionych wszystkich keywordów, więc nie wiadomo do końca jak działają umiejętności niektórych potworów.

4. Aplikacja, która była jednym ze stretchgoali nie została dowieziona. Wprawdzie można było pobrać jakąś wersję "alpha", ale mi nie udało się tej apki nigdy odpalić. Podobno gdzieś tam komuś działała, ale nie była specjalnie użyteczna. Apka miała być na wszystkie urządzenia mobilne i komputery PC, a chyba wyszła tylko na androida. Może ktoś tam, gdzieś coś z tym zrobił, ale od momentu jak pobrałem aplikację i nie mogłem jej na niczym odpalić - to odpuściłem temat.

Ogólnie to Lobotomy jest dla mnie najlepszym DC, w który... Nie chce mi się grać. Rozgrywka wymaga za dużo pracy, za dużo nauki i pilnowania wszystkiego. A osoby, która by rozegrała wszystko poprawnie chyba ze świecą należy szukać. :wink:
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 577
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 114 times
Been thanked: 211 times

Re: Lobotomy 2: Manhunt (Judgement Dave, Sebastian Kozak)

Post autor: Zmij »

gogovsky pisze: 18 maja 2024, 19:27 Dla niezdecydowanych tylko wrzucę jak twórcy traktują swoje gry i klientów ciekawostka z 1 części gry:
To zamierzchle czasy a oni z jak widac ze skrajnosci w skrajnosc, przy L1 olewali wspierajacych a przy L2 uwazam ze to jedna z najlepiej supportowanych gier. Na BBG gosc ktorego wynajeli odpowiada w ciagu doby na wszystkie zapytania a i połamane figurki z L1 wymieniają prężnie tak wiec zmienili sie na plus
jediwolf
Posty: 403
Rejestracja: 11 sty 2015, 20:14
Has thanked: 83 times
Been thanked: 80 times

Re: Lobotomy 2: Manhunt (Judgement Dave, Sebastian Kozak)

Post autor: jediwolf »

Mam wszystko co do deep madnessa wyszło i kminie czy się opłaca wchodzić w Lobotomy. Niby 350zł to kwota znośna, tyko pytanie czy nie będzie leżeć i się kurzyć.
Awatar użytkownika
Zmij
Posty: 577
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:00
Has thanked: 114 times
Been thanked: 211 times

Re: Lobotomy 2: Manhunt (Judgement Dave, Sebastian Kozak)

Post autor: Zmij »

jediwolf pisze: 01 cze 2024, 12:51 Mam wszystko co do deep madnessa wyszło i kminie czy się opłaca wchodzić w Lobotomy. Niby 350zł to kwota znośna, tyko pytanie czy nie będzie leżeć i się kurzyć.
Też mam wszystko do Deep madness ale częściej na stole jednak Lobotomy, myślę że jak podoba Ci sie DM to L2 spokojnie można brac
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 904
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 278 times
Been thanked: 278 times

Re: Lobotomy 2: Manhunt (Judgement Dave, Sebastian Kozak)

Post autor: Dako »

Dziś na ON TABLE pojawił się film o Lobotomy 2
ODPOWIEDZ